نوار نقاله زنجیری اسلت

از دیگر نوار نقاله های زنجیری می توان به نوار نقاله زنجیری اسلت نام برد نام این نوع از تسمه نقاله ها به لاتین Slat Conveyor می باشد که به معنای نوار نقاله صفحه دار نیز می باشد ، این نوع از نوار نقاله ها از منعطف ترین انواع تسمه نقاله می باشند.

 

کاربرد نوار نقاله زنجیری اسلت

یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین موارد استفاده از نوار نقاله زنجیری استفاده در کارخانه های فیکسر های مونتاژ می باشد که برای انتقال و جابجایی در خط تولید و مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

مزایای نوار نقاله اسلت

این نوع از نوار نقاله ها به دلیل انعطاف و همچنین طراحی و ساخت ، دارای طول عمر بالایی می باشند و خرابی و فرسودگی کمی برخوردار هستند.

از دیگر مزایای نوار نقاله اسلت می توان به تحمل وزن بالا جهت انتقال بر روی این نوع از تسمه نقاله ها را نام برد همچنین این نوار نقاله می تواند بارهایی که به صورت حرکت پیوسته و همچنین ضربه ای می باشند را بدون اسیب رسیدن به نوار نقاله انتقال دهد.

قابلیت نصب فیکسچر های متفاوت بر روی این نوع از نوار نقاله ها نیز از دیگر مزیت نوار نقاله زنجیری اسلت می باشد.

 

در صورت نیاز به استعلام قیمت انواع نوار نقاله و تسمه نقاله و همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان فروش گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت تماس حاصل فرمایید.Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

برچسب ها

نوار نقاله اسلت   تسمه نقاله اسلت   نوار نقاله زنجیری اسلت   slat conveyor   نوار نقاله صفحه دار   مزایای نوار نقاله زنجیری اسلت   کاربرد نوار نقاله Slat