با تسمه نقاله و نوار نقاله لاستیکی بشتر اشنا شوید!!

 

مقالات زیادی در مورد تسمه نقاله و نوار نقاله در بخش مقالات نوار نقاله گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت ارائه شده ، زیرا یکی از مهم ترین عوامل در سیستم نوار نقاله ، تسمه نقاله می باشد. مسلما همانطور که میدانید یک دستگاه نوار نقاله بدون وجود تسمه نقاله که با نام های کانوایر و یا نوار نقاله نیز نامیده می شوند ، هیچ ارزشی نخواهد داشت و استفاده از دستگاه بدون نوار نقاله امکان پذیر نمی باشد.

 

ضخامت نوار نقاله و تسمه نقاله

در نوار نقاله ها ، هر نوار نقاله و تسمه نقاله با توجه به جنس و موارد مصرف نوار نقاله دارای ضخامت های مختلفی می  باشند. بسیاری از نوارنقاله ها تک میل می باشند و یا دومیل و حداکثر سه میل هستند .

همانطور که قبلا هم ذکر شده از تسمه های لاستیکی در موارد بسیاری استفاده می گردد چرا که این نوع از تسمه نقاله ها تنوع زیادی دارند و همچنین دارای انواع مختلفی با لایه های متفاوتی می باشند. ضخامت تسمه نقاله های لاستیکی میتواند تا 10 میل متفاوت باشد .

 

آپارات تسمه لاستیکی

لاستیک تسمه ای همان تسمه لاستیکی می باشد و در بعضی موارد نیاز می باشد تسمه نقاله و نوار نقاله قبل از استفاده اپارات شود ، نکته قابل تامل این است که نوار نقاله لاستیکی می تواند به راحتی آپارات شده و مورد استفاده در صنایع مختلف قرار گیرد.

قیمت نوار نقاله و تسمه نقاله با توجه به ضخامت ، متراژ ، نوع آپارات و ... متفاوت می باشد که می توانید با تماس با کارشناسان فروش گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت از قیمت فروش انواع نوار نقاله و تسمه نقاله با مشخصات مورد نیاز خود ، مطلع گردید.

گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت به عنوان برترین نماینده فروش انواع تسمه نقاله و نوار نقاله سهند و همچنین نوار نقاله دنا و بزرگترین وارد کننده تسمه نقاله و نوار نقاله کاله ترکیه ،افتخار آمادگی همکاری با تمامی صنعت گران را دارا می باشد.

از جمله نوار نقاله های موجود در گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت می توان به نوار نقاله لاستیکی ، نوار نقاله پی وی سی ، نوار نقاله توری و .. اشاره نمود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید انواع نوار نقاله و تسمه نقاله و همچنین مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

 Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

برچسب ها

انواع تسمه نقاله   بررسی لاستیک تسمه   تسمه کانوایر   قیمت تسمه نقاله   نوار نقاله پی وی سی   نوار نقاله لاستیکی   نوار نقاله توری   آپارات نوار نقاله   برترین نماینده فروش انواع تسمه نقاله و نوار نقاله سهند